ZUŠ dočasně uzavřena

ZUŠ dočasně uzavřena

Vážení rodiče, 

v návaznosti na usnesení vlády ČR č. 958 o přijetí krizového opatření ze dne 30. 9. 2020, nařízení Hygienické stanice hl. m. Prahy č. 15/2020 ze dne 1. 10. 2020 a novelu školského zákona o povinnosti distančního vzdělávání potvrzuji, že od pondělí 5. 10. 2020 do pátku 16. 10. 2020 (resp. 18. 10. 2020) bude uzavřena základní umělecká škola. 

Distanční výuku povedou učitelé Vašich dětí od úterý, pondělní hodiny budou nahrazeny. Rozvrhy budou stanoveny po vzájemné dohodě, učitelé Vás budou kontaktovat.

Dále dochází k omezení provozu školy tak, že součástí vzdělávání není zpěv. Hodiny hudební výchovy tomu budou přizpůsobeny. Součástí vzdělávání na 2. stupni nejsou sportovní činnosti, takže tělesná výchova bude vedena bez sportovních aktivit. Tělesná výchova na 1. stupni se nemění, využití bazénu není omezeno.

Školní jídelna je nadále v provozu za zvýšených hygienických opatření. Dodržíme rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly. Podle počtu žáků bude rozdělen kroužek keramiky.

Vzhledem k výskytu onemocnění covid-19 celkem u tří vyučujících na 2. stupni budou příslušné vyučovací hodiny suplovány, případně dojde ke zkrácení vyučování. Poslední kontakt s těmito učiteli byl ve čtvrtek a v pátek minulého týdne, takže zítra se jedná o 10. den. Sledujte proto zdravotní stav svých dětí a do školy je prosím vybavte rouškami, což je požadavek vyplývající z nařízení MZ a platí od 18. 9. 2020.

V pondělí a v úterý obdržíte přihlašovací údaje pro vstup do MS Office, který bude potřeba pro distanční vzdělávání. Týká se žáků základní školy i základní umělecké školy.

V návaznosti na dnešní sdělení v médiích budeme očekávat další postup.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková

ředitelka

 

Provoz školy od 12. dubna 2021

9. 4. 2021

V návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021, vydaná související mimořádná opatření MZ a soubor pokynů MŠMT bude provoz školy… Otevřít

 

Zápis do 1. třídy online

31. 3. 2021

Veškeré informace k zápisu do 1. ročníku najdete zde: 
https://www… Otevřít

 

Den otevřených dveří ONLINE

30. 3. 2021

Na našem novém veseloškolském YouTube kanále vás provedeme Veselou školou od sklepa po půdu...

Otevřít

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

zavřít

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít