Jídelna

Stravování je pro žáky zajištěno v naší školní jídelně – výdejně Soukenická 20 dovozem ze Školní jídelny Vojtěšská. Ve školní jídelně – výdejně je stravování zajištěno pro žáky 1. až 6. ročníku a 7. až 9. ročníku se stravují ve Školní jídelně Vojtěšská.

Dovozné ze ŠJ Vojtěšská: 500,- Kč/pololetí

Stravné: na účty ŠJ

Kontaktní osoba pro školní výdejnu: Regína Nováková, 777 221 766, novakova@veselaskola.cz

Jídelní lístek ŠJ Vojtěšská:

Kontakty na ŠJ Vojtěšská: www.sjvojtesska.cz

Stravné se platí předem na účet ŠJ Vojtěšská. Noví žáci mohou být zařazeni ke stravování na základě řádně podané přihlášky ředitelce školy.