Jídelna

Stravování je pro žáky zajištěno v naší školní jídelně – výdejně Soukenická 20 dovozem ze Školní jídelny Vojtěšská. Ve školní jídelně – výdejně je stravování zajištěno pro žáky 1. až 9. ročníku.

K přihlášení ke stravování je nutné odevzdat vyplněnou přihlášku ke stravování.

K odhlášení ze stravování je nutné odevzdat vyplněné odhlášení ze stravování.

Dovozné ze ŠJ Vojtěšská: 700,- Kč/pololetí na účet Veselé školy. Kdo platí "úplatu za vzdělávání" 5000 Kč, tak dovozné navíc neplatí.

Stravné: na účet ŠJ Vojtěšská
Výdej obědů zajišťuje: Petr Suchan

Kontaktní osoba pro školní výdejnu: Regína (Nováková) Chaničkovská, 777 221 766, chanickovska@veselaskola.cz

jídelní lístek a objednávky stravy vidíte pod svým účtem na www.strava.cz  číslo jídelny: 11317

Jídelní lístek

Kontakty na ŠJ Vojtěšská: www.sjvojtesska.cz

Stravné se platí předem na účet ŠJ Vojtěšská. Dovozné se platí na účet Veselé školy.