Jídelna

Stravování je pro žáky zajištěno v naší školní jídelně – výdejně Soukenická 20 dovozem ze Školní jídelny Vojtěšská. Ve školní jídelně – výdejně je stravování zajištěno pro žáky 1. až 9. ročníku.

Dovozné ze ŠJ Vojtěšská: 500,- Kč/pololetí

Stravné: na účty ŠJ

Kontaktní osoba pro školní výdejnu: Regína (Nováková) Chaničkovská, 777 221 766, chanickovska@veselaskola.cz

Jídelní lístek ŠJ Vojtěšská:

Kontakty na ŠJ Vojtěšská: www.sjvojtesska.cz

Stravné se platí předem na účet ŠJ Vojtěšská. Dovozné se platí na účet Veselé školy. Noví žáci mohou být zařazeni ke stravování na základě řádně podané přihlášky ředitelce školy.