Třídní učitelka:

Milí rodiče,

srdečně vítám v novém školním roce. Sejdeme se 1. září v 8.45 na školním dvorku ke slavnostnímu zahájení. Následuje jedna hodina ve třídách a společná mše v kostele svatého Petra Na Poříčí.

Prvního září stačí batůžek a penál. Ve škole čekají připravené pracovní i běžné "psací" sešity, většina dětí donesla 120 Kč, pár chybějících prosím uhradit. Učebnice financuje škola.

Do druhé třídy zůstává 5. díl Písanky, stejně jako LILI a VILI 2. díl. Kdo v červnu neodevzdal a má doma, prosím donést. Tělesnou výchovu máme formou plavání, vždy v úterý, myslete, prosím, na koupací čepici.

Ve čtvrtek 10. září od 16.30 proběhnou třídní schůzky (dobrovolně).

Pokračuje projekt MÁMA TÁTA PŘED TABULÍ, kdy se zájemci z řad rodičů stanou na část dne pedagogem. (Byli jsme takto v Botanické na Albertově, lehce je předjednaná návštěva výcvikového centra asistenčních psů, další tipy vítám)

U původně plánovaných akcí musíme respektovat případná "covid" - omezení. Určitě chystáme

Malý princ na Zemi (za výdělek na vánočních trzích), Černé divadlo Metro

Pasování na písaře a předání pera.

Mnoho dalších je v plánu a čeká na schválení :-)

Lenka Tereza Pecharová