Zájmové kroužky

INFORMAČNÍ LIST 2020/2021

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás mnoho zajímavých kroužků. Budeme rádi, pokud se pro některé z nich Vaše dítě/děti rozhodnou a my budeme tak moci rozvíjet nejen jejich nadání, ale i prostřednictvím Vašich příspěvků dál naši školu, za což tímto velice děkujeme.

Při platbách dodržujte tyto pokyny:

Číslo účtu Veselé školy: 1934901309/0800

Variabilní symbol konkrétní platby konkrétního žáka získáte tak, že do var. symbolu v tabulce místo XXX (první třída a někteří externí žáci ZUŠ mají čísla čtyři) dosadíte osobní číslo žáka. Příklad: žák Jan Mrkvička má osobní číslo 289 a chce navštěvovat klavír u pana učitele Fernandeze. Pro platbu použije var. s. 75289. Pokud neznáte osobní číslo, volejte na níže uvedené tel. číslo.

Platby:

- žáci VŠ, pokud není uvedeno jinak, viz výše tabulka, nebo pokud nedošlo ke snížení ceny v důsledku přiznání slevy, 2000 Kč

- externí žáci, pokud není uvedeno jinak, viz výše tabulka, 2400 Kč

- kolektivní výuka na hudební nástroj 1600 Kč

- absolventi VŠ 2200 Kč

- dospělí za hudební obor 2900 Kč

Pokud se nacházíte v tíživé situaci a máte zájem o 3 a více kroužků, můžete si zažádat o snížení ceny.

Obědy:

- dovozné 10XXX

- 500 Kč/pol. na účet školy

Pro zajištění místa v kroužcích, poskytnutí slevy, či pro více informací se obracejte na Jana Hamerníka na tel. čísle 777 221 343​.