Třídy

Naše škola vykonává činnost základní školy, základní umělecké školy, školní družiny, školního klubu a školní jídelny - výdejny. Zřizovatelem je od roku 1995 Arcibiskupství pražské.

Jsme církevní školou. Ve vzdělávání klademe důraz na podporu duchovních a křesťanských hodnot.

Veselá škola je umístěna v centru Prahy a nemá vlastní spádovou oblast. Velká část našich žáků pokračuje v odpoledních hodinách v hudebním, literárně-dramatickém a výtvarném oboru v základní umělecké škole. Nabídka je doplněna o další volnočasové aktivity v rámci školní sružiny a školního klubu.