Třídní učitelka:

Milí rodiče a prarodiče prvňáčků,

užili jsme si Svatomartinský průvod i prohlídku zámku Veltrusy, během následujících týdnů připravíme výrobky na veseloškolní adventní trhy a v úterý 17. prosince se těšíme na besedu v Městské knihovně o pohádkách sourozenců Čapkových (zdarma).

Ve čtvrtek 28. LISTOPADU se od 17 hod konají TŘÍDNÍ SCHŮZKY, děti mají zapsáno v ŽK. Potřebujeme zástupce z řad rodičů (stejně jako jiné třídy), kdo by jako kontaktní osoba jednal s vedením školy, v praxi asi 4 setkání za rok, ve stejný den jako třídní schůzky.

Postupně si přidáváme angličtinu, umíme pozdrav Good morning kids, konverzaci What´s this? It´s a car, it´s a ball, it´s a bag... Přejeme si Good luck, děláme dřepy a počítáme do deseti, zpíváme: Do you like markers? Yes, I do! One for me and one for you.