Závěr školního roku

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce:

Ve středu 29. června 2022 od 10:30 proběhne celoškolní mše v kostele sv. Petra,  Biskupská 13. Sloužit bude naposledy náš školní kaplan Jiří Zeman.

Srdečně zveme i rodiče a přátele školy.

Ve čtvrtek 30. 6. začínáme klasicky ranním zpíváním v 8:15 na 1. i 2. stupni, vysvědčení na ZŠ předáváme 1. vyučovací hodinu, pak vyučování končí, školní družina není, obědy jsou odvolány.

Vysvědčení ZUŠ předáváme také ve čtvrtek 30. 6. od 9:30 do 11:00 - u vašich učitelů či v kanceláři školy, Soukenická 20.

Přejeme pohodové prázdniny!

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Kaplan Jiří se loučí

6. 6. 2022