Zahájení školního roku

Milí žáci, vážení rodiče,
školní rok bude zahájen 1. září 2020.

Žáci 1. stupně se sejdou v Soukenické 10 na dvorku před vchodem do budovy školy v 8:45 hodin.

Rodiče žáků 1. třídy mohou své děti doprovodit do třídy, prosíme použít roušky. Pro ostatní rodiče platí zákaz vstupu do budovy školy s ohledem na epidemiologickou situaci.

Žáci 2. stupně se sejdou v Soukenické 20 na dvorku před vchodem do budovy školy v 9:00 hodin.

Po zahájení školního roku ve třídách třídní učitelé doprovodí své žáky do kostela sv. Petra na Petrském náměstí, ve kterém se uskuteční mše svatá k zahájení školního roku. Mši bude sloužit pan biskup Václav Malý. Hudební doprovod zajistí učitelé naší základní umělecké školy.

Všichni rodiče našich žáků jsou na mši srdečně zváni. Vzhledem k nařízení vlády je nutné mít v kostele roušku.

Po mši mohou přítomní rodiče odvést své děti, ostatní žáci půjdou s třídními učiteli zpět do základní školy. Předpokládaný konec vyučování je v 11:00 hodin.

Školní družina a školní jídelna - výdejna budou otevřené od 2. září 2020.

Těšíme se na vás.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková
ředitelka

Provoz školy od 4. 1. 2021

2. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 se prezenčně ve škole budou vzdělávat žáci 1. a 2. třídyOtevřít

Veselé Vánoce z Veselé školy!

21. 12. 2020

A sestra Benedicta s… Otevřít

Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

16. 12. 2020