Zahájení školního roku

Milí žáci, vážení rodiče,
školní rok bude zahájen 1. září 2020.

Žáci 1. stupně se sejdou v Soukenické 10 na dvorku před vchodem do budovy školy v 8:45 hodin.

Rodiče žáků 1. třídy mohou své děti doprovodit do třídy, prosíme použít roušky. Pro ostatní rodiče platí zákaz vstupu do budovy školy s ohledem na epidemiologickou situaci.

Žáci 2. stupně se sejdou v Soukenické 20 na dvorku před vchodem do budovy školy v 9:00 hodin.

Po zahájení školního roku ve třídách třídní učitelé doprovodí své žáky do kostela sv. Petra na Petrském náměstí, ve kterém se uskuteční mše svatá k zahájení školního roku. Mši bude sloužit pan biskup Václav Malý. Hudební doprovod zajistí učitelé naší základní umělecké školy.

Všichni rodiče našich žáků jsou na mši srdečně zváni. Vzhledem k nařízení vlády je nutné mít v kostele roušku.

Po mši mohou přítomní rodiče odvést své děti, ostatní žáci půjdou s třídními učiteli zpět do základní školy. Předpokládaný konec vyučování je v 11:00 hodin.

Školní družina a školní jídelna - výdejna budou otevřené od 2. září 2020.

Těšíme se na vás.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková
ředitelka

Ředitelské volno 25. a 26. 10.

21. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální epidemické situaci a jedné třídě v karanténě budeme mít v pondělí 25. 10. a v úterý… Otevřít

Ředitelské volno

24. 9. 2021

Připomínáme, že v pondělí 27. září 2021 je ředitelské volno.

V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

21. 9. 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.Otevřít