Zahájení školního roku

Milí žáci, vážení rodiče,
školní rok bude zahájen 1. září 2020.

Žáci 1. stupně se sejdou v Soukenické 10 na dvorku před vchodem do budovy školy v 8:45 hodin.

Rodiče žáků 1. třídy mohou své děti doprovodit do třídy, prosíme použít roušky. Pro ostatní rodiče platí zákaz vstupu do budovy školy s ohledem na epidemiologickou situaci.

Žáci 2. stupně se sejdou v Soukenické 20 na dvorku před vchodem do budovy školy v 9:00 hodin.

Po zahájení školního roku ve třídách třídní učitelé doprovodí své žáky do kostela sv. Petra na Petrském náměstí, ve kterém se uskuteční mše svatá k zahájení školního roku. Mši bude sloužit pan biskup Václav Malý. Hudební doprovod zajistí učitelé naší základní umělecké školy.

Všichni rodiče našich žáků jsou na mši srdečně zváni. Vzhledem k nařízení vlády je nutné mít v kostele roušku.

Po mši mohou přítomní rodiče odvést své děti, ostatní žáci půjdou s třídními učiteli zpět do základní školy. Předpokládaný konec vyučování je v 11:00 hodin.

Školní družina a školní jídelna - výdejna budou otevřené od 2. září 2020.

Těšíme se na vás.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková
ředitelka

Vyučování v pátek 25. 9. 2020

24. 9. 2020

Vážení rodiče,

v pátek 25. 9. 2020 probíhá vyučování v základní škole i v ZUŠ beze změny.

KROUŽKY

21. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v tomto školním roce otevíráme následující zájmové útvary:

Školní jídelna opět v provozu

20. 9. 2020

Od pondělí 21. 9. 2020 bude školní jídelna opět v provozu.