Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce nového ředitele Veselé školy.

K osobnímu pohovoru byli přizváni 2 kandidáti. Kandidát, který byl osloven s nabídkou stát se ředitelem školy, nakonec odmítl.

Na základě diskuze a návrhu členů výběrové komise byl osloven současný zástupce ředitelky pro ZŠ, Mgr. Martin Jeřábek, který přijal pověření řízením školy do té doby, než z dalšího výběrového řízení vzejde nový/á ředitel/ka (od 1. 7. 2022, minimálně na 1 rok).

Ač je to krizové řešení a do této funkce jsem se nedral, věřím, že to povede k dobrému a Veselá škola bude prospívat po všech stránkách. Beru to jako výzvu!
Prosím o vaše modlitby a podporu, těším se na další dobrodružství s vámi :-)

S přáním Božího pokoje
Martin Jeřábek

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce: