Vánoční trhy a koncert ZUŠ

V úterý 10. prosince 2019 pořádala naše škola tradiční „Vánoční trhy“.

Tentokráte ovšem netradičně v krásných prostorách dominikánského kláštera při kostele svatého Jiljí. Žáci se svými pedagogy připravili nepřeberné množství rukodělných výrobků, výtvarných prací i dobrot k drobnému prodeji. Zlatým hřebem „trhů“ bylo vystoupení našich žáků v režii ZUŠ.

Všem, kdo se zúčastnili, a všem, kdo dětem pomáhali s přípravami stánků i vystoupení, moc děkujeme.

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.