Vážení rodiče a přátelé školy,
vzhledem k aktuální situaci o obecném uzavření škol do odvolání bude naše škola otevřena pro rodiče vždy ve středu od 9:00 do 12:00.

Ve středu 18. března 2020 bude škola otevřena od 9:00 do 17:00.

- je možné si vyzvednout učebnice a pracovní sešity pro žáky

- budou potvrzeny žádosti o ošetřovné

- žádosti o ošetřovné může škola poslat i poštou, požadavky prosím zasílejte na reditelka.veselaskola@seznam.cz

- je možné si vyzvednout zápisové lístky pro vzdělávání ve středních školách (bude dostačující po otevření škol)

- při jakékoli potřebě pište na výše uvedený email nebo volejte na 731 362 452

Ve škole nebudou přítomni učitelé, proto každý vstup do školy bude výhradně přes kancelář v Soukenické 20.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Ing. Ivana Poláčková

ředitelka

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.