Třídní schůzky - online

Vážení rodiče,

na středu 24. 11. 2021 jsme plánovali třídní schůzky (viz Organizace školního roku 2021/2022).

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace se třídní schůzky uskuteční online.

Hlavním obsahem třídních schůzek je projednání prospěchu a chování žáků. Výsledky čtvrtletního hodnocení budou uvedeny v Bakalářích. V případě, že budete mít zájem o individuální konzultaci, kontaktujte prosím příslušného učitele emailem. Konzultace pak proběhnou prostřednictvím MS Teams, kde si můžete dohodnout konkrétní schůzku, případně telefonicky nebo emailem.

Obecné informace od vedení školy obdržíte emailem.

V případě komplikací s přístupem na Bakaláře či připojení k MS Teams kontaktujete zástupce ředitelky PhDr. Jana Hamerníka hamernik@veselaskola.cz

Vzhledem k výskytu onemocnění covid-19 ve škole musíme důsledně dodržovat hygienická opatření. Z tohoto důvodu dojde také k omezení plánovaných předvánočních akcí.

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce: