Třídní schůzky - online

Vážení rodiče,

na středu 24. 11. 2021 jsme plánovali třídní schůzky (viz Organizace školního roku 2021/2022).

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace se třídní schůzky uskuteční online.

Hlavním obsahem třídních schůzek je projednání prospěchu a chování žáků. Výsledky čtvrtletního hodnocení budou uvedeny v Bakalářích. V případě, že budete mít zájem o individuální konzultaci, kontaktujte prosím příslušného učitele emailem. Konzultace pak proběhnou prostřednictvím MS Teams, kde si můžete dohodnout konkrétní schůzku, případně telefonicky nebo emailem.

Obecné informace od vedení školy obdržíte emailem.

V případě komplikací s přístupem na Bakaláře či připojení k MS Teams kontaktujete zástupce ředitelky PhDr. Jana Hamerníka hamernik@veselaskola.cz

Vzhledem k výskytu onemocnění covid-19 ve škole musíme důsledně dodržovat hygienická opatření. Z tohoto důvodu dojde také k omezení plánovaných předvánočních akcí.

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít