Tři adventní koncerty ZUŠ

V úterý 14. 12. v 18:00 vás zveme na Vánoční koncert ZUŠ Veselá škola, kde se představí žáci všech oddělení. Po koncertě punč pro všechny.

Srdečně zveme také ve středu 15. 12. v 18:00 na Klavírní koncert žáků Kateřiny Málkové.

A do třetice zveme ještě ve čtvrtek 16. 12. od 18:00 na koncert klavírní a pěvecké třídy Anežky Jurigové.

Na koncertech, kde je přítomno více než 20 osob, musí všichni (účinkující i diváci) starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
- prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění Covid-19 v době ne delší než 180 dní přede dnem konání koncertu,
- aplikace očkování proti Covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní (O - N).

U dětí mladších 18 let lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin (12 - 18 let).

Toto neplatí v případě, že by se koncert konal pouze pro žáky školy (žádná externí osoba).

Čestná prohlášení o provedeném testu ve škole pro vstup na hromadné akce nelze pokládat za doložení podmínek.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor.

Konzumace jídla a nápojů je možná, ihned po konzumaci je nutné si nasadit respirátor.

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít