Tělesná výchova

Milí rodiče,

i v době karantény je potřeba, aby se školáci hýbali a dále se pohybově rozvíjeli.

Proto vznikl YouTube kanál Tělocvik online jako zásobárna her a cvičení, které mohou dělat rodiče s dětmi v domácím prostředí. Dopřejte svým dětem dávku pohybu každý den.

Co je obsahem Tělocviku v obýváku?

• energické hry, aby se děti zabavily
  • průpravná cvičení, aby si budovaly pohybové dovednosti
  • taneční videa, aby se nikdy nenudily.

Tělocvik online aktuálně přináší "Tělocvik v obýváku". Představujeme YouTube kanál plný typů, jak zabavit děti v době karantény.

Další možnosti:" Česká televize - UčiTelka - Tělocvik", Český Olympijský výbor pořadu zapůjčuje nejpovolanější, olympijské sportovkyně, nebo sportovce. (Pro děti 1. stupně).

Pro 2. stupeň (i rodiče) bych doporučila cvičení na YouTube:

•  Zacvičte si s výsadkáři  1. - 7. lekce,
  • Cvičíme s Hradní stráží  1. - 5. lekce

Věřím, že kromě psaní úkolů a učení si děti pro zpestření i zacvičí. Také si můžou natočit krátke video, jak se jim daří při cvičení. Pokud děti mají doma švihadlo (nebo kus šnůry na prádlo) a prostory na cvičení, tak doporučuji využívat.

Hubáčková Soňa, uč. Tv

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.