Školou chodí Mikuláš

Dne 4. 12. prošel prvním stupněm naší školy svatý Mikuláš s andělským doprovodem.

Všechny děti podaroval trochu velikonočním dárkem a připomněl nám tak, že Vánoce a Velikonoce spolu úzce souvisejí:-)

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.