Ředitelské volno pátek 11.9.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a žáci,

ve večerních hodinách jsem se dozvěděla, že u jednoho zaměstnance školy byl potvrzen výskyt onemocnění covid-19. Sděluji Vám, že do rozhodnutí Hygienické stanice hlavního města Prahy, které očekávám v průběhu zítřejšího dne, oznamuji vyhlášení volného dne na pátek 11.9.2020. Škola bude uzavřena. O dalším postupu budete neprodleně informováni. Uzavření se týká základní školy, základní umělecké školy, školní družiny a školní jídelny.

Učitele základní umělecké školy prosím o kontaktování všech svých žáků, kteří měli mít v pátek výuku. Výuka bude bez náhrady zrušena.

Ivana Poláčková

Provoz školy od 12. dubna 2021

9. 4. 2021

V návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021, vydaná související mimořádná opatření MZ a soubor pokynů MŠMT bude provoz školy… Otevřít