Ředitelské volno pátek 11.9.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a žáci,

ve večerních hodinách jsem se dozvěděla, že u jednoho zaměstnance školy byl potvrzen výskyt onemocnění covid-19. Sděluji Vám, že do rozhodnutí Hygienické stanice hlavního města Prahy, které očekávám v průběhu zítřejšího dne, oznamuji vyhlášení volného dne na pátek 11.9.2020. Škola bude uzavřena. O dalším postupu budete neprodleně informováni. Uzavření se týká základní školy, základní umělecké školy, školní družiny a školní jídelny.

Učitele základní umělecké školy prosím o kontaktování všech svých žáků, kteří měli mít v pátek výuku. Výuka bude bez náhrady zrušena.

Ivana Poláčková

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.