Ředitelské volno pátek 11.9.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a žáci,

ve večerních hodinách jsem se dozvěděla, že u jednoho zaměstnance školy byl potvrzen výskyt onemocnění covid-19. Sděluji Vám, že do rozhodnutí Hygienické stanice hlavního města Prahy, které očekávám v průběhu zítřejšího dne, oznamuji vyhlášení volného dne na pátek 11.9.2020. Škola bude uzavřena. O dalším postupu budete neprodleně informováni. Uzavření se týká základní školy, základní umělecké školy, školní družiny a školní jídelny.

Učitele základní umělecké školy prosím o kontaktování všech svých žáků, kteří měli mít v pátek výuku. Výuka bude bez náhrady zrušena.

Ivana Poláčková

Vyučování v pátek 25. 9. 2020

24. 9. 2020

Vážení rodiče,

v pátek 25. 9. 2020 probíhá vyučování v základní škole i v ZUŠ beze změny.

KROUŽKY

21. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v tomto školním roce otevíráme následující zájmové útvary:

Školní jídelna opět v provozu

20. 9. 2020

Od pondělí 21. 9. 2020 bude školní jídelna opět v provozu.