Ředitelské volno pátek 11.9.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a žáci,

ve večerních hodinách jsem se dozvěděla, že u jednoho zaměstnance školy byl potvrzen výskyt onemocnění covid-19. Sděluji Vám, že do rozhodnutí Hygienické stanice hlavního města Prahy, které očekávám v průběhu zítřejšího dne, oznamuji vyhlášení volného dne na pátek 11.9.2020. Škola bude uzavřena. O dalším postupu budete neprodleně informováni. Uzavření se týká základní školy, základní umělecké školy, školní družiny a školní jídelny.

Učitele základní umělecké školy prosím o kontaktování všech svých žáků, kteří měli mít v pátek výuku. Výuka bude bez náhrady zrušena.

Ivana Poláčková

Informace k provozu školy od 30. 11. 2020

26. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,