Ředitelské volno pátek 11.9.

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení rodiče a žáci,

ve večerních hodinách jsem se dozvěděla, že u jednoho zaměstnance školy byl potvrzen výskyt onemocnění covid-19. Sděluji Vám, že do rozhodnutí Hygienické stanice hlavního města Prahy, které očekávám v průběhu zítřejšího dne, oznamuji vyhlášení volného dne na pátek 11.9.2020. Škola bude uzavřena. O dalším postupu budete neprodleně informováni. Uzavření se týká základní školy, základní umělecké školy, školní družiny a školní jídelny.

Učitele základní umělecké školy prosím o kontaktování všech svých žáků, kteří měli mít v pátek výuku. Výuka bude bez náhrady zrušena.

Ivana Poláčková

Ředitelské volno 25. a 26. 10.

21. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální epidemické situaci a jedné třídě v karanténě budeme mít v pondělí 25. 10. a v úterý… Otevřít

Ředitelské volno

24. 9. 2021

Připomínáme, že v pondělí 27. září 2021 je ředitelské volno.

V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

21. 9. 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.Otevřít