Preventivní testování

V souladu s aktuálním Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ze dne 23.12.2021 bude v naší škole probíhat testování v následujícím režimu:

Pondělí a čtvrtek 3. 1. 2022 a 6. 1. 2022

Pondělí a čtvrtek 10. 1. 2022 a 13. 1. 2022

Dále pak každé pondělí od 17. 1. 2022

Testování bude probíhat ve třídách v době od 8:00 do 8:30. Prosíme o včasný příchod do školy.

Používáme testy SEJOY, distribuce prostřednictvím MČ Praha 1 je vždy pouze pro aktuální testování.

Testují se všichni žáci ZŠ, všichni zaměstnanci (učitelé ZŠ a ZUŠ, nepedagogičtí pracovníci) a žáci ZUŠ starší 19 let bez ohledu na očkování.

Ve dnech testování se nekoná ranní zpívání.

Ranní ŠD je v pondělí a ve čtvrtek po dobu testování zrušena, dále je ranní ŠD zrušena každé pondělí do doby ukončení testování ze strany MŠMT a MZ.

Třídní učitelé 1. stupně si převezmou žáky před školou v 7:55.

Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Pokud žák nepodstoupí testování ve škole, je možné

- doložit, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem nebo nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test na přítomnost viru provedený poskytovatelem zdravotních služeb s negativním výsledkem,

- po celou dobu přítomnosti ve škole, není-li možné dodržet rozestupy 1,5 m od ostatních žáků, používá ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor, do 15 let obličejovou roušku).

V případě pozitivního výsledku žák obdrží potvrzení a škola bude neprodleně kontaktovat zákonné zástupce.

Děkujeme za pochopení.

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít