Předávání vysvědčení za 1. pololetí v ZŠ a ZUŠ

Vzhledem k omezení osobní přítomnosti žáků na vyučování prodloužilo MŠMT termín pro předání vysvědčení nebo výpisu z vysvědčení až na dobu, kdy bude možná osobní přítomnost žáků na vyučování.

Výpis z vysvědčení za 1. pololetí bude předán žákům 1. a 2. třídy ve čtvrtek 28. ledna 2021 4. vyučovací hodinu. Následovat bude oběd a činnost školní družiny do 17 hodin.

Žáci 3. až 9. třídy a žáci ZUŠ obdrží výpis z vysvědčení při nejbližší možné příležitosti, kdy bude povolena osobní přítomnost žáků na vzdělávání, nejpozději však třetí vyučovací den, kdy bude možná osobní přítomnost žáků.

Obsah vysvědčení bude sdělen žákovi a zákonným zástupcům 28. ledna 2021 v základní škole prostřednictvím školního informačního systému Bakaláři a v základní umělecké škole prostřednictvím učitelů jednotlivých předmětů.

V pátek 29. ledna 2021 jsou pololetní prázdniny.

Vyučování pokračuje od pondělí 1. února 2021 pro žáky 1. a 2. třídy. V případě povolení účasti žáků 9. ročníku na vzdělávání budeme včas informovat.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.