Pomáháme kůrou!

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z vlastních sil udělat

Počátkem adventu jsme vyhlásili sběr pomerančové + citronové kůry. Výzva trvala do Velikonoc a po nich jsme zaslali nasušené plodiny zpracovatelské firmě. Utržené finance jsme podle původního plánu použili na pomoc do Afriky. Prostřednictvím Člověka v tísni zakoupila škola dvacet živých kuřat a poskytla tak přímou možnost obživy chudým lidem.

Moc děkuji všem, kdo se zapojili. Vaše námaha přinesla opravdové požehnání!

Lenka Tereza Pecharová

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce:

Kaplan Jiří se loučí

6. 6. 2022