Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

Žáci naší školy se v rámci předmětu pracovní činnosti účastní bloků polytechnické výchovy na SPŠS. Dělí se do dvou skupin: mechanika a robotika.

Skupina mechaniky pracuje s tradičními materiály - kov a dřevo. Výrobky z posledního bloku jsou na přiložené fotografii. Skupina robotiky pracuje se stavebnicí VEX IQ. Organizátoři zvolili k sestavení model Clawbot IQ. Jak vypadá a co umí, můžete sledovat v tomto videu. Už se těšíme na další blok v lednu 2021!

Provoz školy od 4. 1. 2021

2. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 se prezenčně ve škole budou vzdělávat žáci 1. a 2. třídyOtevřít

Veselé Vánoce z Veselé školy!

21. 12. 2020

A sestra Benedicta s… Otevřít

Školou chodí Mikuláš

7. 12. 2020

Dne 4. 12. prošel prvním stupněm naší školy svatý Mikuláš s andělským doprovodem.