Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

Žáci naší školy se v rámci předmětu pracovní činnosti účastní bloků polytechnické výchovy na SPŠS. Dělí se do dvou skupin: mechanika a robotika.

Skupina mechaniky pracuje s tradičními materiály - kov a dřevo. Výrobky z posledního bloku jsou na přiložené fotografii. Skupina robotiky pracuje se stavebnicí VEX IQ. Organizátoři zvolili k sestavení model Clawbot IQ. Jak vypadá a co umí, můžete sledovat v tomto videu. Už se těšíme na další blok v lednu 2021!

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.