Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

Žáci naší školy se v rámci předmětu pracovní činnosti účastní bloků polytechnické výchovy na SPŠS. Dělí se do dvou skupin: mechanika a robotika.

Skupina mechaniky pracuje s tradičními materiály - kov a dřevo. Výrobky z posledního bloku jsou na přiložené fotografii. Skupina robotiky pracuje se stavebnicí VEX IQ. Organizátoři zvolili k sestavení model Clawbot IQ. Jak vypadá a co umí, můžete sledovat v tomto videu. Už se těšíme na další blok v lednu 2021!

Provoz školy od 12. dubna 2021

9. 4. 2021

V návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021, vydaná související mimořádná opatření MZ a soubor pokynů MŠMT bude provoz školy… Otevřít

Zápis do 1. třídy online