OpenZUŠ a Den dětí

Vážení a milí,

v rámci celostátního festivalu OpenZUŠ srdečně zveme na tyto akce:

- 23. 5. speciální výtvarný workshop naší paní učitelky ak. malířky Nadeždy Svobodové.

- 30. 5. Den dětí pořádaný Veselou školou a Církví bratrskou v Soukenické ulici č. 15. Je to vhodný program pro odpolední vyučování či družinu, od 12:30 do 16:00 (prakticky však budeme končit v 17:00:-)

Budou připravena různá stanoviště - 3D tisk, stavění z velkého množství Lega, hudební stanoviště, výtvarné workshopy, skautská stezka, open mic a soutěž o drobné ceny. Při tom budou probíhat hudební vystoupení žáků ZUŠ.

Vstup na akce OpenZUŠ zdarma. Těšíme se na vás.

Přijímací řízení do budoucí 6. třídy pro šk. 2024-2025

11. 6. 2024

Vážení zákonní zástupci a milí žáci,

ve školním roce 2024-2025 přijmeme do 6. třídy 2 žáky.

Výsledky přijímacího řízení do ZUŠ na šk. rok 2024/25

7. 6. 2024

Vážení rodiče,

zveřejňuji výsledky přijímacího řízení. Snažila jsem se vyhovět většině. Pro uchazeče o literárně dramatický obor… Otevřít