Obnovení povinné prezenční výuky

Vážení rodiče, milí žáci,

ve středu 18. 11. 2020 dochází k obnovení povinné prezenční výuky pro žáky 1. a 2. třídy.
Začátek vyučování pro 1. třídu je v 8:15 hodin, pro 2. třídu v 8:30 hodin.

Stravování je zajištěno, obědy jsou objednány pro všechny žáky, kteří jsou přihlášeni ke stravování. Pokud ze zdravotních či jiných důvodů nebude žák přítomen v prezenční výuce, proveďte prosím odhlášení samostatně.

Školní družina je v běžném provozu od 7:30 do 17:00 hodin.

V hudební výchově nezpíváme a tělesnou výchovu budeme realizovat na čerstvém vzduchu.

Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole i v prostorách školní jídelny, s výjimkou konzumace stravy.

Ve středu bude také MZ oznámeno další možné rozšíření provozu školy.

Těšíme se na vás.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.