Obnovení povinné prezenční výuky

Vážení rodiče, milí žáci,

ve středu 18. 11. 2020 dochází k obnovení povinné prezenční výuky pro žáky 1. a 2. třídy.
Začátek vyučování pro 1. třídu je v 8:15 hodin, pro 2. třídu v 8:30 hodin.

Stravování je zajištěno, obědy jsou objednány pro všechny žáky, kteří jsou přihlášeni ke stravování. Pokud ze zdravotních či jiných důvodů nebude žák přítomen v prezenční výuce, proveďte prosím odhlášení samostatně.

Školní družina je v běžném provozu od 7:30 do 17:00 hodin.

V hudební výchově nezpíváme a tělesnou výchovu budeme realizovat na čerstvém vzduchu.

Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole i v prostorách školní jídelny, s výjimkou konzumace stravy.

Ve středu bude také MZ oznámeno další možné rozšíření provozu školy.

Těšíme se na vás.

Provoz školy od 12. dubna 2021

9. 4. 2021

V návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021, vydaná související mimořádná opatření MZ a soubor pokynů MŠMT bude provoz školy… Otevřít