Obnovení povinné prezenční výuky

Vážení rodiče, milí žáci,

ve středu 18. 11. 2020 dochází k obnovení povinné prezenční výuky pro žáky 1. a 2. třídy.
Začátek vyučování pro 1. třídu je v 8:15 hodin, pro 2. třídu v 8:30 hodin.

Stravování je zajištěno, obědy jsou objednány pro všechny žáky, kteří jsou přihlášeni ke stravování. Pokud ze zdravotních či jiných důvodů nebude žák přítomen v prezenční výuce, proveďte prosím odhlášení samostatně.

Školní družina je v běžném provozu od 7:30 do 17:00 hodin.

V hudební výchově nezpíváme a tělesnou výchovu budeme realizovat na čerstvém vzduchu.

Žáci a zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole i v prostorách školní jídelny, s výjimkou konzumace stravy.

Ve středu bude také MZ oznámeno další možné rozšíření provozu školy.

Těšíme se na vás.

Ředitelské volno 25. a 26. 10.

21. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální epidemické situaci a jedné třídě v karanténě budeme mít v pondělí 25. 10. a v úterý… Otevřít

Ředitelské volno

24. 9. 2021

Připomínáme, že v pondělí 27. září 2021 je ředitelské volno.

V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

21. 9. 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.Otevřít