Nový pan kaplan se představuje

V pátek 12. 1. nám nový pan kaplan poslouží bohoslužbou slova, během ledna se ve Veselé škole párkrát ještě vyskytne a od února naplno nastoupí mezi nás jako učitel náboženské výchovy od 5. do 9. třídy. Chcete jej poznat trochu blíže? Tak čtěte dále (a nebo při nejbližší příležitosti si s ním popovídejte):

Jmenuji se Martin J. Klusáček, a jsem jáhnem katolické církve při řeckokatolické katedrále sv. Klimenta v Praze. Mám výuční list v oboru Zámečník, maturitu a absolutorium na konzervatoři v oboru Církevní hudba a Sólový zpěv. Ze studia na vysoké škole jsem si pak odnesl titul magistr v oboru teologie, a myslím, že budu časem pokračovat ve svém vzdělávání dál... Živil jsem se téměř 14 let jako pěvec v Operním sboru Národního divadla v Brně. Názorově jsem spíše konzervativně naladěn. Až nastane ten pravý čas, tak s radostí příjmu kněžské svěcení. Protože jsem majitelem smyslu pro humor, tak jsem přesvědčen, že moje působení na Veselé škole může být právě tím místem, kde můžu být prospěšný:-)

Těším se na vás.

Přijatí žáci do 1. třídy pro školní rok 2024-2025

26. 4. 2024 Otevřít

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši školu. Zápis do 1. třídy školního roku… Otevřít