Nové logo školy

Logo Veselé školy chce být veselé a vřelé – proto se obě děti na obrázku (evokující dětský výtvarný projev) usmívají a vše hýří teplými barvami.

Navíc žlutá a zlatá jsou součástí znaku Arcibiskupství pražského, tudíž symbolizují i našeho zřizovatele.

Veselá škola od svého založení staví na blízkých vztazích. Propojení postav žáků z loga je nejen horizontální (mezilidské vztahy), ale vztahuje se i vertikálně k Bohu – zde v symbolicky přítomném sluníčku připomínajícím monstranci.

Veselá škola reprezentuje křesťanský přístup k výchově a vzdělávání.

Provoz školy od 12. dubna 2021

9. 4. 2021

V návaznosti na jednání Vlády ČR dne 6. dubna 2021, vydaná související mimořádná opatření MZ a soubor pokynů MŠMT bude provoz školy… Otevřít

Zápis do 1. třídy online