Nové logo školy

Logo Veselé školy chce být veselé a vřelé – proto se obě děti na obrázku (evokující dětský výtvarný projev) usmívají a vše hýří teplými barvami.

Navíc žlutá a zlatá jsou součástí znaku Arcibiskupství pražského, tudíž symbolizují i našeho zřizovatele.

Veselá škola od svého založení staví na blízkých vztazích. Propojení postav žáků z loga je nejen horizontální (mezilidské vztahy), ale vztahuje se i vertikálně k Bohu – zde v symbolicky přítomném sluníčku připomínajícím monstranci.

Veselá škola reprezentuje křesťanský přístup k výchově a vzdělávání.

Provoz školy od 4. 1. 2021

2. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 se prezenčně ve škole budou vzdělávat žáci 1. a 2. třídyOtevřít

Veselé Vánoce z Veselé školy!

21. 12. 2020

A sestra Benedicta s… Otevřít

Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

16. 12. 2020