Nové logo školy

Logo Veselé školy chce být veselé a vřelé – proto se obě děti na obrázku (evokující dětský výtvarný projev) usmívají a vše hýří teplými barvami.

Navíc žlutá a zlatá jsou součástí znaku Arcibiskupství pražského, tudíž symbolizují i našeho zřizovatele.

Veselá škola od svého založení staví na blízkých vztazích. Propojení postav žáků z loga je nejen horizontální (mezilidské vztahy), ale vztahuje se i vertikálně k Bohu – zde v symbolicky přítomném sluníčku připomínajícím monstranci.

Veselá škola reprezentuje křesťanský přístup k výchově a vzdělávání.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.