Nové logo školy

Logo Veselé školy chce být veselé a vřelé – proto se obě děti na obrázku (evokující dětský výtvarný projev) usmívají a vše hýří teplými barvami.

Navíc žlutá a zlatá jsou součástí znaku Arcibiskupství pražského, tudíž symbolizují i našeho zřizovatele.

Veselá škola od svého založení staví na blízkých vztazích. Propojení postav žáků z loga je nejen horizontální (mezilidské vztahy), ale vztahuje se i vertikálně k Bohu – zde v symbolicky přítomném sluníčku připomínajícím monstranci.

Veselá škola reprezentuje křesťanský přístup k výchově a vzdělávání.

Vyučování v pátek 25. 9. 2020

24. 9. 2020

Vážení rodiče,

v pátek 25. 9. 2020 probíhá vyučování v základní škole i v ZUŠ beze změny.

KROUŽKY

21. 9. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v tomto školním roce otevíráme následující zájmové útvary:

Školní jídelna opět v provozu

20. 9. 2020

Od pondělí 21. 9. 2020 bude školní jídelna opět v provozu.