Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.

Mše svatá byla koncipována na podporu církevních škol a přenášela ji Česká televize. Naši školu zastupovali čtyři žáci, kteří nesli v obětním průvodu dary, charakteristické předměty. Vybrali jsme noty, flétnu, symbolickou šálu a knihu sestavenou z obrazů ze života sv. Ludmily, které nakreslili žáci. Za výtvarné zpracování předmětů patří velký dík naší paní učitelce Nadeždě Svobodové z Výtvarného oboru ZUŠ.

Podrobnosti vám přinášíme v čase 1:05:38 v tomto odkazu.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.