Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.

Mše svatá byla koncipována na podporu církevních škol a přenášela ji Česká televize. Naši školu zastupovali čtyři žáci, kteří nesli v obětním průvodu dary, charakteristické předměty. Vybrali jsme noty, flétnu, symbolickou šálu a knihu sestavenou z obrazů ze života sv. Ludmily, které nakreslili žáci. Za výtvarné zpracování předmětů patří velký dík naší paní učitelce Nadeždě Svobodové z Výtvarného oboru ZUŠ.

Podrobnosti vám přinášíme v čase 1:05:38 v tomto odkazu.

Ředitelské volno 25. a 26. 10.

21. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální epidemické situaci a jedné třídě v karanténě budeme mít v pondělí 25. 10. a v úterý… Otevřít

Ředitelské volno

24. 9. 2021

Připomínáme, že v pondělí 27. září 2021 je ředitelské volno.

V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

Den církevního školství

12. 9. 2021

Den církevního školství proběhne podle plánu ve středu 15. září 2021. Půjde o celodenní online… Otevřít