Mimořádné opatření od 18. 9. 2020

Vážení rodiče,

dnešním dnem začíná pro školy a zejména pro žáky a učitele náročné období s rouškami při výuce.

Roušky nosíme v budově školy na chodbách a na 2. stupni i ve třídách. Výjimku mají žáci a pedagogičtí pracovníci ve třídách na 1. stupni, všichni při zpěvu, tělocviku, v bazénu, při konzumaci pokrmů a nápojů ve školní jídelně a ZUŠ při výuce zpěvu a výuce dechových nástrojů.

Mimořádné opatření je podzákonným právním předpisem vydaným na základě zákona, tedy pro všechny závazný. Znění mimořádného opatření je k dispozici zde.

Vzhledem k výše uvedenému a pro zmírnění mimořádného opatření bude platit rozpis využití dvorku v Soukenické 20 pro žáky 2. stupně v průběhu přestávek po celý den.

Distanční vzdělávání připadá v úvahu při uzavření školy v případě absence 30 % učitelů.

Individuální potřeby žáků je třeba řešit s vedením školy.

Děkujeme za pochopení.

Ředitelské volno 25. a 26. 10.

21. 10. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,
vzhledem k aktuální epidemické situaci a jedné třídě v karanténě budeme mít v pondělí 25. 10. a v úterý… Otevřít

Ředitelské volno

24. 9. 2021

Připomínáme, že v pondělí 27. září 2021 je ředitelské volno.

V úterý 28. září 2021 je státní svátek.

Národní Svatoludmilská pouť na Tetín 2021

21. 9. 2021

U příležitosti 1100 let od mučednické smrti sv. Ludmily jsme se zúčastnili národní pouti na Tetín, která se konala v sobotu 18. září.Otevřít