Mimořádné opatření od 18. 9. 2020

Vážení rodiče,

dnešním dnem začíná pro školy a zejména pro žáky a učitele náročné období s rouškami při výuce.

Roušky nosíme v budově školy na chodbách a na 2. stupni i ve třídách. Výjimku mají žáci a pedagogičtí pracovníci ve třídách na 1. stupni, všichni při zpěvu, tělocviku, v bazénu, při konzumaci pokrmů a nápojů ve školní jídelně a ZUŠ při výuce zpěvu a výuce dechových nástrojů.

Mimořádné opatření je podzákonným právním předpisem vydaným na základě zákona, tedy pro všechny závazný. Znění mimořádného opatření je k dispozici zde.

Vzhledem k výše uvedenému a pro zmírnění mimořádného opatření bude platit rozpis využití dvorku v Soukenické 20 pro žáky 2. stupně v průběhu přestávek po celý den.

Distanční vzdělávání připadá v úvahu při uzavření školy v případě absence 30 % učitelů.

Individuální potřeby žáků je třeba řešit s vedením školy.

Děkujeme za pochopení.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.