Mimořádné opatření od 18. 9. 2020

Vážení rodiče,

dnešním dnem začíná pro školy a zejména pro žáky a učitele náročné období s rouškami při výuce.

Roušky nosíme v budově školy na chodbách a na 2. stupni i ve třídách. Výjimku mají žáci a pedagogičtí pracovníci ve třídách na 1. stupni, všichni při zpěvu, tělocviku, v bazénu, při konzumaci pokrmů a nápojů ve školní jídelně a ZUŠ při výuce zpěvu a výuce dechových nástrojů.

Mimořádné opatření je podzákonným právním předpisem vydaným na základě zákona, tedy pro všechny závazný. Znění mimořádného opatření je k dispozici zde.

Vzhledem k výše uvedenému a pro zmírnění mimořádného opatření bude platit rozpis využití dvorku v Soukenické 20 pro žáky 2. stupně v průběhu přestávek po celý den.

Distanční vzdělávání připadá v úvahu při uzavření školy v případě absence 30 % učitelů.

Individuální potřeby žáků je třeba řešit s vedením školy.

Děkujeme za pochopení.

Provoz školy od 4. 1. 2021

2. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 se prezenčně ve škole budou vzdělávat žáci 1. a 2. třídyOtevřít

Veselé Vánoce z Veselé školy!

21. 12. 2020

A sestra Benedicta s… Otevřít

Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

16. 12. 2020