Mikulášská obchůzka

5. prosince 2019 v předvečer svátku svatého Mikuláše k nám zavítalo několik obyvatel Nebe doprovázených tlupou umouněných čertů.

Pod vedením svatého Mikuláše, jehož úlohu převzal otec Jindřich, se tu odehrálo tradiční obchůzkové drama. Svatý Antonín (anděl koncipista) svědomitě četl z knihy „Českého nebe“ viny i pochvaly. Rozdávaly se dobroty, recitovaly básně i zpívaly písně. Byla spousta legrace i dobré vůle, ale kupodivu na povrch vyplula i kapka strachu. Naštěstí Mikuláš držel všechny nebeské i pekelné bytosti zkrátka, takže radost a laskavost spolu s odpuštěním mohly převládnout.

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.