Mikuláš a sbírka pro dětský domov

V pondělí 6. 12. prošel Veselou školou nebeský průvod (a jeden nehezký čert:-) v čele se svatým Mikulášem.

Rozdal dětem něco málo ze svých darů a poděkoval, že i my jsme podobně štědří.

Při mši 1. 12. k zahájení Adventu totiž proběhla v naší škole sbírka hraček pro děti z dětského domova. Tuto sbírku zorganizovala absolventka Veselé školy (Sofie Pil, nyní studentka Karlínské obchodní akademie) spolu se svými spolužačkami. Vybrané hračky, plyšáky, knížky a deskové hry předaly posléze Arcidiecézní charitě v Praze pro děti z dětského domova.

Děkujeme za vaši štědrost:-)

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít