Mikuláš a sbírka pro dětský domov

V pondělí 6. 12. prošel Veselou školou nebeský průvod (a jeden nehezký čert:-) v čele se svatým Mikulášem.

Rozdal dětem něco málo ze svých darů a poděkoval, že i my jsme podobně štědří.

Při mši 1. 12. k zahájení Adventu totiž proběhla v naší škole sbírka hraček pro děti z dětského domova. Tuto sbírku zorganizovala absolventka Veselé školy (Sofie Pil, nyní studentka Karlínské obchodní akademie) spolu se svými spolužačkami. Vybrané hračky, plyšáky, knížky a deskové hry předaly posléze Arcidiecézní charitě v Praze pro děti z dětského domova.

Děkujeme za vaši štědrost:-)

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce: