Lyžařský kurz 8.-14.2.2020

S bezmála třiceti žáky a čtyřmi pedagogy z Veselé školy jsme se vypravili za sněhem do Jizerských hor.

Uvítali nás bodří správci horské chaty Metaz v Janově nad Nisou, kde jsme strávili šest nabitých dní. Kromě lyžování a zimních radovánek jsme si udělali výlet do Liberce, v němž se nachází jedinečný steampunkový aquapark, někteří z nás vyzkoušeli i místní lunapark a kreativci vytvořili na liberecké fakultě architektury vlastní modely domů. V závěru pobytu jsme si nabyté lyžařské schopnosti ověřili při slalomovém závodu a zlatým hřebem byla večerní diskotéka.

Přes mírné ztráty na zdraví a orkán (který se nám víceméně vyhnul) Pán Bůh požehnal celý kurz dostatkem dobré nálady, dostatkem sněhu a několika slunečnými dny.

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.