KRIZOVÁ OPATŘENÍ

Vážení rodiče žáků naší školy,

podle nových krizových opatření vlády je provoz základní školy a základní umělecké školy omezen tak, že došlo k jejich uzavření od 14. října do 1. listopadu 2020. Školní družina, školní jídelna ani školní klub nejsou v provozu.

Výuka přechází do režimu distančního vzdělávání.
Rozvrhy pro on-line a off-line vzdělávání přes MS Office 365 TEAMS jsou vloženy do Bakalářů, na každý den jsou plánovány maximálně 3 hodiny on-line. ZŠ dodržuje školní zvonění. Další úkoly budou zveřejněny v Bakalářích.
Učitelé ZUŠ pracují se žáky v individuálním režimu.
V ZŠ je distanční vzdělávání povinné, v ZUŠ je povinné ze strany školy. V ZŠ při nepřítomnosti žáka v on-line výuce prosíme o zápis omluvenky do Bakalářů.
Manuál k používání systému bude zveřejněn.
Škola bude otevřena od 14.10. do 23.10.2020 každý den od 8:00 do 16:30 hodin, jinak po dohodě.

Děkujeme za pochopení.

Provoz školy od 4. 1. 2021

2. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

od 4. 1. 2021 se prezenčně ve škole budou vzdělávat žáci 1. a 2. třídyOtevřít

Veselé Vánoce z Veselé školy!

21. 12. 2020

A sestra Benedicta s… Otevřít

Polytechnická výchova 7. + 8. ročník

16. 12. 2020