Konkurz do divadelního představení

Milí rodiče a žáci,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola plánuje na červen 2023 uspořádat velké školní divadelní představení.

Do projektu bychom rádi zapojili i chráněnou dílnu či klub seniorů na Praze 1 pro výrobu maňásků Bambulínů. Výstava výrobků by byla součástí dvou představení, která jsou plánovaná na 16. června 2023. První dopolední představení pro děti MŠ na Praze 1 a druhé odpolední pro rodiče a žáky Veselé školy a širší veřejnost.

Hledáme obsazení dětských rolí, kterých je v představení 12 a budou alternovány. Pokud má vaše dítě talent, rádo vystupuje, hezky přednáší a má chuť a čas se zapojit do společného tvoření celoškolního představení, neváhejte ho přihlásit na konkurz. Naučí se spolupráce v kolektivu a s učiteli, pozná třeba i nové kamarády.

Podmínkou je také vaše domácí příprava a učení se textů s dítětem.

Zkoušky budou probíhat od ledna každou středu mezi 15:00 -  19:00 hodin. Žáci studující LDO a navštěvující sbor Veselé školy, by se představení také účastnili (sólové i vedlejší role, sborový zpěv atd.). Zkoušky budou probíhat i po domluvě individuálně s učiteli či jiný den s korepeticí.

Konkurz se uskuteční 1. 12. v 15:30 - 17:00 v kapli v Soukenické 20. Věk není omezen.

Připravte si písničku a dobrou náladu!

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši školu. Zápis do 1. třídy školního roku… Otevřít

18. 3. 2024