Informace k provozu školy od 24. 5. 2021

V základní škole

- učíme se ve všech třídách každý školní den

- rozvrh je uveden v Bakalářích

- tělesná výchova se může konat v tělocvičnách bez omezení

- prozatím jsou uzavřeny bazény

- ranní školní družina bude v provozu vždy v úterý až pátek 7:30 - 8:15 hodin, v pondělí testujeme

- školní družina funguje po vyučování do 17:00 hodin

- školní klub je obnoven (kroužky), termíny konání jsou v příloze

- školní jídelna je v provozu

- obnovujeme také ranní zpívání v úterý až pátek v 8:15 - 8:30 hodin na obou stupních

V základní umělecké škole

- učíme všechny obory

- skupinová výuka je do 10 žáků bez omezení, nad 10 žáků s testováním (které mají naši žáci pravidelně vždy v pondělí)

- ostatní žáci ve skupinové výuce - přinesou doklad (PCR test, antigenní test, očkování, doklad o prodělaném onemocnění covid-19, čestné prohlášení o absolvování antigenního testu s negativním výsledkem)

Přijímací zkoušky na základní uměleckou školu nejsou omezeny.

Testování na ZŠ se koná každé pondělí podle přiloženého harmonogramu, začínáme v 7:55 hodin.

Výsledky výběrového řízení na ředitele Veselé školy

25. 5. 2022

Vážení rodiče, drazí kolegové, milí žáci,
dovoluji si vás seznámit s výsledkem jednání výběrové komise ohledně funkce… Otevřít

Akce ZUŠ

23. 5. 2022

Srdečně vás zveme na závěrečné koncerty tříd našich žáků a učitelů ZUŠ a další akce ZUŠ:

Zápis do ZUŠ

22. 5. 2022

Přijímací zkoušky do ZUŠ Veselá škola na školní rok 2022/2023 se budou konat 30. 5. - 2. 6. od 14:00 do 17:00.