Informace k otevření školy

Základní umělecká škola obnovuje provoz v souladu s nařízením vlády a doporučením MŠMT od 11. 5. 2020.

Základní škola pro žáky 1. stupně se otevře od 25. 5. 2020, příprava k přijímacím zkouškám pro žáky 9. ročníku začíná 11. 5. 2020.

Škola se bude řídit metodickým doporučením MŠMT, které naleznete na: http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

Ochrana zdraví ZŠ

Ochrana zdravi ZUŠ

Základní povinností rodičů a zletilých žáků (v ZUŠ) je podepsat čestné prohlášení a seznámení (ZDE), které odevzdá žák při prvním vstupu do školy.

Podrobné informace škola poskytne zákonným zástupcům žáků 1. stupně  a 9. ročníku emailem.

Žáci ZUŠ mají možnost individuální prezenční výuky po dohodě se svými učiteli.

Předpokladem pro znovuotevření školy je dodržování hygienických podmínek a bezpečnostních pravidel nad rámec standardních předpisů.

Přes všechny překážky se těšíme na setkání ve škole.

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.