Den církevního školství

Den církevního školství proběhne podle plánu ve středu 15. září 2021. Půjde o celodenní online akci, kterou budete moci sledovat na webu Arcibiskupství pražského https://www.apha.cz/den-cirkevniho-skolstvi

Dále bude možné hlavní části programu vidět na Facebooku (zde je událost), reportáže z jednotlivých církevních škol pak na centrálním YouTube.

Žáci naší školy také 15. září vyrazí v 8:15 se svými třídami na slavnostní mši do katedrály sv. Víta.

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce: