Den církevního školství

Den církevního školství proběhne podle plánu ve středu 15. září 2021. Půjde o celodenní online akci, kterou budete moci sledovat na webu Arcibiskupství pražského https://www.apha.cz/den-cirkevniho-skolstvi

Dále bude možné hlavní části programu vidět na Facebooku (zde je událost), reportáže z jednotlivých církevních škol pak na centrálním YouTube.

Žáci naší školy také 15. září vyrazí v 8:15 se svými třídami na slavnostní mši do katedrály sv. Víta.

Kroužky aktuálně

5. 9. 2021

Otevřené kroužky od 13. 9.:

Počítačová grafika: Chocenská (změna: sudé středy)
Keramika: Brožová (2 skupiny: 14:00… Otevřít

Organizace školy od 6. 9. 2021

3. 9. 2021

Vážení rodiče,

od 6. 9. bude platit nový rozvrh, který zveřejňujeme na stránkách jednotlivých tříd. Drobné změny a… Otevřít

Kaplan školy k dispozici

2. 9. 2021

Kaplan školy Jindřich Poláček je k dispozici žákům, učitelům a rodičům každou středu od 11.15 - 12.00 ve školní kapli.