Den církevního školství

Den církevního školství proběhne podle plánu ve středu 15. září 2021. Půjde o celodenní online akci, kterou budete moci sledovat na webu Arcibiskupství pražského https://www.apha.cz/den-cirkevniho-skolstvi

Dále bude možné hlavní části programu vidět na Facebooku (zde je událost), reportáže z jednotlivých církevních škol pak na centrálním YouTube.

Žáci naší školy také 15. září vyrazí v 8:15 se svými třídami na slavnostní mši do katedrály sv. Víta.

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít