Covid info

1. Testování žáků ZŠ bude probíhat po příchodu do školy od 8:15 hodin ve třídách vždy v pondělí 8.11. a 15.11.2021.

2. Netestují se žáci, kteří byli očkováni (doložit doklad), prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 180 dní (doložit doklad), předloží test PCR absolvovaný nejdéle před 72 hodinami, předloží antigenní test absolvovaný nejdéle před 24 hodinami (doložit doklad).

3. Pedagogičtí pracovníci - stejně jako žáci, netestují se pouze v případě - viz bod 2. Učitelé, kteří jsou nově očkovaní, doloží certifikát.

4. Žáci školního klubu (kroužky) a ZUŠ předloží při první hodině v obou týdnech potvrzení o absolvování testu ze školy, ve které byli testováni (testují se žáci základních a středních škol) a NEBO předloží ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o negativním výsledku preventivního antigenního testu provedeného ve škole. Čestné prohlášení podepíší zákonní zástupci žáků do 18 let, starší nad 18 let podepisují čestné prohlášení sami.

Učitelé kroužků a ZUŠ toto čestné prohlášení předají do kanceláře školy.

Žáci, kteří nepřinesou potvrzení nebo čestné prohlášení, musí mít po celou dobu výuky respirátor, do 15 let roušku, nesmí zpívat, pokud nedodrží rozestup 2 m.

Odpovědnost je v tomto případě na učitelích.

5. Roušky:

- pedagogičtí pracovníci nosí respirátory ve společných prostorách, v kabinetech (nemusí, pokud jsou v místnosti sami), ve sborovnách,

- žáci do 15 let a v základním vzdělávání, ve školní družině a ve školním klubu, kteří splnili výše uvedené, nosí ve společných prostorách roušky, ve vyučování roušky nenosí,

neočkovaní pedagogičtí pracovníci nosí po celou dobu ve společných prostorách a ve třídách při výuce respirátory,

- výjimka z nošení ochrany úst - pouze v Tv, zpěvu a výuce hry na dechové nástroje při dodržení rozestupů minimálně 1,5 m.

Používáme testy SEJOY.

Kondolence

25. 1. 2022

S politováním oznamujeme,
že 21. ledna 2022 zemřela po krátké nemoci naše paní učitelka Marcela Brožová.

Volná místa ve třídách

24. 1. 2022

Přijmeme na uvolněná místa nové žáky do 3. třídy a zároveň máme volná místa v 1., 2. a 6. třídě.

2. stupeň - ředitelské volno 21. 1.

20. 1. 2022

V pátek 21. 1. 2022 je ředitelské volno pro 2. stupeň ZŠ.
Na 1. stupni probíhá výuka dle rozvrhu beze změny. … Otevřít