Covid info

Covid info

1. Testování žáků ZŠ bude probíhat po příchodu do školy od 8:15 hodin ve třídách vždy v pondělí 8.11. a 15.11.2021. 

2. Netestují se žáci, kteří byli očkováni (doložit doklad), prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 180 dní (doložit doklad), předloží test PCR absolvovaný nejdéle před 72 hodinami, předloží antigenní test absolvovaný nejdéle před 24 hodinami (doložit doklad).

 

3. Pedagogičtí pracovníci - stejně jako žáci, netestují se pouze v případě - viz bod 2. Učitelé, kteří jsou nově očkovaní, doloží certifikát.

 

4. Žáci školního klubu (kroužky) a ZUŠ předloží při první hodině v obou týdnech potvrzení o absolvování testu ze školy, ve které byli testováni (testují se žáci základních a středních škol) a NEBO předloží ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o negativním výsledku preventivního antigenního testu provedeného ve škole. Čestné prohlášení podepíší zákonní zástupci žáků do 18 let, starší nad 18 let podepisují čestné prohlášení sami.

Učitelé kroužků a ZUŠ toto čestné prohlášení předají do kanceláře školy.

Žáci, kteří nepřinesou potvrzení nebo čestné prohlášení, musí mít po celou dobu výuky respirátor, do 15 let roušku, nesmí zpívat, pokud nedodrží rozestup 2 m.

Odpovědnost je v tomto případě na učitelích.

 

5. Roušky:

- pedagogičtí pracovníci nosí respirátory ve společných prostorách, v kabinetech (nemusí, pokud jsou v místnosti sami), ve sborovnách,

- žáci do 15 let a v základním vzdělávání, ve školní družině a ve školním klubu, kteří splnili výše uvedené, nosí ve společných prostorách roušky, ve vyučování roušky nenosí,

neočkovaní pedagogičtí pracovníci nosí po celou dobu ve společných prostorách a ve třídách při výuce respirátory,

- výjimka z nošení ochrany úst - pouze v Tv, zpěvu a výuce hry na dechové nástroje při dodržení rozestupů minimálně 1,5 m.

 

Používáme testy SEJOY.

 

 

Pomáháme kůrou!

1. 7. 2022

Veseloškoláci pomáhají vlastníma rukama!

Cíl: o dobrých skutcích nejen mluvit, ale také sami něco malého z… Otevřít

 

Výsledky přijímacího řízení ZUŠ

24. 6. 2022

Přijati do ZUŠ jsou pod číslem tito žáci:

Otevřít
 

Závěr školního roku

23. 6. 2022

Závěr školního roku se nezadržitelně blíží a čekají nás poslední společné akce:

Otevřít

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

zavřít

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít