Bambulín v plné kráse na YT

Na prknech, které znamenají svět, se v pátek 16. 6. 2023 narodil skřítek Bambulín.

V Divadle v Dlouhé naši žáci spolu s učiteli a rodiči odehráli skvělý muzikál O skřítkovi Bambulínovi ve světové premiéře! Děkujeme všem, kteří se na představení podíleli.
Můžete zhlédnout:

- Ochutnávku na našem YouTube kanále

- Sestřih z celého představení v 9:00

- Sestřih z celého představení v 11:00

Představení bylo uskutečněno za finanční podpory Městské části Praha 1

- A ještě pár fotek :-)

Stávka v pondělí 27. 11. 2023

21. 11. 2023

Milí žáci, vážení rodiče, drazí kolegové,

stávky a jiné formy nátlaku z principu nemám rád. Zvláště když stávkují žáci při… Otevřít

Akce Veselé školy do konce pololetí

20. 11. 2023