Adventní duchovní obnova

Pro rodiče, učitele a přátele školy jsme připravili adventní duchovní obnovu. Uskuteční se v předprázdninovém týdnu ve čtvrtek 19. 12. 2019 od 17:00 ve školní kapli Boží lásky.

Na programu bude mše svatá, při které poprvé veřejně použijeme oltářní nádobí vyrobené přímo pro kapli Veselé školy. Ve společenství víry budeme pokračovat promluvou otce Jindřicha Poláčka OP na téma z Vyznání svatého Augustina „Naše srdce je neklidné dokud nespočine v Tobě“. Celý program ukončí následné sdílení a případná beseda.

sr. Benedicta Hübnerová OP

Zahájení školního roku ve Veselé škole

26. 8. 2019

Školní rok 2019/2020 bude zahájen v pondělí 2.9.2019 v 8:30 hod. v Soukenické 10 pro 1. stupeň, v Soukenické 20 bude budova… Otevřít

VYUČOVACÍ HODINY

2. 9. 2019 Otevřít

6. 9. 2019

Zde najdete informace, kdy se konají třídní schůzky.