Milí žáci, pedagogové, milí rodiče, dovolte nám co nejsrdečnější pozvání na:
závěrečnou školní Mši svatou,
která se koná
v úterý 23.6. v 11.00 v Kostele Sv. Kříže Na Příkopě 16.
Hudební doprovod
zajišťuje Veselá schola pod vedením Anežky Jurigové.
Žalm a Aleluja před evangeliem
zazpívá naše nová paní učitelka náboženství Mgr. Věra Gajdůšková, FMA.
První čtení přednese žákyně 1. stupně.
Přímluvy za každou třídu přečte zvolený žák.
Srdečně zveme i rodiče a přátele naší školy.