Veselá škola v Muzeu Karla Zemana

Od 15. února zdobí Muzeum Karla Zemana olympijské práce dětí Veselé školy!

Díla účastníků sekce "Cesta do fantazie s Karlem Zemanem" mohou zájemci obdivovat až do pátku 1. března. Autory čeká také společný výlet, kdy se na "naši" výstavu podíváme a užijeme si spoustu legrace v místní interaktivní dílně. Vše je pro nás zdarma! Výlet proběhne ve středu 21. února odpoledne, odchod v 14 hodin ze školy, doprovází p. učitelky Terezka a Káťa.

Kroužek Koně

Milí rodiče a děti,

také v druhém pololetí probíhá kroužek KONĚ. Zájemci najdou v příloze přihlášku a potřebné informace.

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy Veselé školy proběhne ve středu 25. dubna 2018 od 8:00 do 18:00 v budově Soukenická 10, Praha 1. K zápisu prosíme přinést občanský průkaz, rodný list dítěte, v případě žádosti o odklad také vyjádření PPP. Těšíme se na vás.

Rozhovory o víře

Rozhovory o víře budou v úterý 30.1. od 19:00 v ředitelně Soukenická 10.

TÉMA - rodičovství, mateřství, otcovství
V malém společenství hovoříme o víře. Rozhovory jsou zaměřeny na dospělé. Formou dialogu rozšiřujeme své duchovní obzory.

Vede Mgr. David Válka.

Slavnostní ples

Milí rodiče a příznivci Veselé školy,

srdečně vás zveme na TRADIČNÍ VESELOŠKOLNÍ PLES, který se koná 31. ledna od 17 hodin v Mramorovém sále PALÁCE LUCERNA. Bohatý program zahrnuje taneční a hudební vystoupení žáků i pedagogů, předávání medailí vítězům Olympiády, tombolu i prostor k volnému tanci. Lístky si můžete zakoupit též v předstihu na třídních schůzkách 18. ledna 2018.

ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2018

S vděčností dobrému Pánu Bohu a všem příznivcům se společně s dětmi ohlížíme za uplynulým rokem.

Přinesl nám radost z fantastického autorského představení na prknech divadel v Praze i v Římě, výpravy do Planetária, nejrůznějších historických objektů, do skláren, i do přírody, celoškolní Olympiádu završenou plesem v Lucerně, velikonoční i adventní trhy, naši žáci se zapojili také do dobročinných projektů - například ČTENÍ POMÁHÁ a sběr víček PET lahví na pořízení invalidního vozíku. Uspěli jsme v Logické olympiádě, v soutěži Medicína v historii a v mnohém dalším zápolení. Kromě mnohaleté pokračující spolupráce s Pedagogickou a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy máme přátele též v zahraničí - dopisujeme si s žáky Základnej školy sv. Mikulášova z Prešova a na jaře se již po několikáté uskutečnila společná výuka našich dětí se studenty Carson-Newman University, Tennessee, USA.

Srdečně vám přejeme hojnost požehnání a těšíme se na NOVÝ ROK!

Pojeďte s námi oslavit Vánoce!

Ve čtvrtek 21. prosince od 16 hodin do spřátelené MŠ Zahrádka sv. Františka v Budeničkách!

Zámecký areál rozezníme společným zpěvem koled, umělci vedeni Alenkou Brožovou sehrají divadlo a od 17 hod vystoupí v kostele sv. Václava školní hudební těleso Veselej NÁŘEZ.

Akci završí unikátní světlená show!

Vstupné: cukroví nebo ovoce

Doprava vaše osobní nebo společným autobusem, odjezd v 14 hod z ulice Na Florenci proti knihkupectví Academia.

Lyžařský výcvik

_Hory_2018_Janské_Lázně-1.doc119 KB

Jako každý rok se vydáme na hory! Příznivci zimních sportů se mohou těšit na termín 2. - 6. ledna 2018, podrobnější informace a přihláška v příloze.

Veselé vánoční trhy

Vesele_vanocni_trhy_2017.jpg196.95 KB

12.12. od 15:00 budou tradiční Veselé vánoční trhy.

Adventní koncert žáků ZUŠ

koncert_ZUS_13_12_2017.jpg140.21 KB

Ve středu 13.12. od 18:00 se odehraje koncert žáků klávesového oddělení ZUŠ v Kapli božské lásky.