Blog 3. třídy

Pátek, 22. Červen 2018

V pondělí 25.6. v rámci výuky vycestujeme za Prahu. Prosím o vhodné oblečení dětí pro pobyt v přírodě a malou svačinu, pokud si nebudou chtít opéci špekáček (zajistím). Vrátíme se k obědu. Prosím o 18,- Kč pro zaplacení autobusu. Pokud některé z dětí nechce na tuto akci, prosím o informování  do nedělního večera a zároveň počítám s tím, že dítě zůstane doma. Děkuji.

Středa, 20. Červen 2018

Po dnešním nocování ve škole je zítra 21.6. běžný výukový pořádek dle rozvrhu. Kdo nenašel všechny učebnice, prosím, pohledejte doma a pokud je ztracená, budete ji muset nahradit novou  učebnicí nebo ji zaplatit. Za poškození čítanky, které byly všechny nové, mají někteří přinést náhradu. Děti vědí o koho se jedná.

Na pátek 22.6. připomínám poslední návštěvu Rudolfína a programu "Orchestr na kusy".

Úterý, 19. Červen 2018

Sláva a nazdar výletu!!!!

Zítra tj. 20.6. se k přespávání ve škole sejdeme v učebně 3. třídy v 17:00 hodin. Prosím o nutnosti k přespání, jak jsem o nich mluvila na tř. schůzkách. Ti, kdo si nepřinesou večeři a snídani, ať počítají s tím, že si zajdou nakoupit jídlo ještě před 17 hodinou s třídní uč.(po domluvě mezi 16:30 -17:00). Věci k přespání mohou zůstat ve třídě od rána, pokud se někdo v mezičase nevypraví domů ap.

Připomínám, že je možnost již od zítřka (do pátku) odevzdávat učebnice. Kdo maximálně poškodil nové učebnice, počítejte s tím, že budete platit náhradu. Děkuji za pochopení.

Pondělí, 18. Červen 2018

Prosím, oprava: Z HL. NÁDRAŽÍ ODJÍŽDÍME V 8:13, PROTO SE TAM SEJDEME V 7:50HOD. NA ROHU PRODEJNY TIGER VE SPODNÍ HALE (TAM ČEKÁ TŘÍDNÍ) NEBO VE ŠKOLE, ODKUD BUDOU DĚTI ODCHÁZET S JARUŠKOU TOMKOVOU V 7:30HOD. Návrat tamtéž - hl. nádr. 18hodin, ve VŠ do 18:30hod.

Od středy 20.6. do pátku 22.6. tohoto týdne prosím, aby děti odevzdaly - zalepeno, vygumováno atd. v učebnicích. Pracovat, procvičovat budeme v PL, takže psací potřeby jsou žádoucí. Přespávání z 20.6. na 21.6. - prosím do středy nahlásit (promluvte si s dětmi), kdo přespává, komu zajistit večeři a snídani.

Pondělní 25.6. návštěva v Rudné - podrobnosti umístím v pátek 23.6.

Od 26.6. do 28.6. je potřeba vyklidit skříňky a odnést kufříky a všechny věci ze školoy, které dětem patří, jinak skončí v popelnici. Přezůvky stačí odnést ze školy 28.6.

Pátek, 15. Červen 2018

V pondělí 18.6. běžný průběh výuky, ve škole mají děti pracovní sešity, ve kterých budeme stále procvičovat, dom. úkoly již nebudou.

V úterý 19.6. se sejdeme v 7:50 na Hl. nádraží !!!! návrat bude tamtéž v 17:49 hod. Vstupné činí 190,- Kč, cesta vlakem 160,- Kč. Děti by měly mít svačin a vhodné oblečení, občerstvení je možné zakoupit i na místě. (Byl nabídnut vhodnější spoj, proto jedeme z HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ). Prosím, dejte do pondělí - včetně vědět, zda potřebujete, aby dítě šlo ze školy k vlaku nebo se dostaví k vlaku přímo. S dětmi, které si nestihnete vyzvednout na nádraží do 18:00 budu do 18:30 ve škole.

Čtvrtek, 14. Červen 2018

Mt PS2 str. 56, cv. 2 na zítra 15.6., zítra rovněž v rámci výuky navštívíme ševcovskou dílnu v Dolních Počernicích. Prosím, aby děti měly do 30,-Kč na jízdenku vlakem. K vlaku na Masarykovo nádraží budeme odcházet ze školy v 9:40hod. Děkuji.

Středa, 13. Červen 2018

Čj do školního sešitu dopracovat na zítra cv.1 ze str.132, Mt - na zítra prosím, aby děti měly kružítko připravené k rýsování. Děkuji.

Středa, 6. Červen 2018

Mt PS2 str. 49, cv.2a),b) na zítra 7.6.

Středa, 6. Červen 2018

Prosím o kontrolu vlasů dětí, návštěva vši dětskou se koná v naší třídě. Připomínám, že tuto sobotu se koná již dříve plánovaný výlet rodičů s dětmi. Děkuji.

Úterý, 5. Červen 2018

Čj PL - doplnění souvětí a schéma vět na zítra 6.6.   Pr PS str. 51, cv.3 na pátek 8.6..

Ve čtvrtek 7.6. se budeme jako třída fotit, prosím, vezměte tuto skutečnost v potaz. Věřím, že nikdo nebude chybět a že alespoň od 12:00 budeme všichni spolu.

AJ závěrečný písemný test bude 13.6.

Cesta do ševcovské dílny v pátek 15.6.: odjezd vlakem z Masarykova nádr. v 10:01hod., návrat zpátky ve 13.05hod. na Masarykovo nádraží, pak do školy na oběd. Odchod ze školy na nádraží bude po první vyučovací hodině v 9:40, pokud se bude chtít připojit někdo z rodičů, prosím, dejte mi vědět. Děkuji.